Krumlíkovy cesty životem

aneb to co o mě chcete vědět

*Jak rostu

I když pořádně nejíme oběd, tak na váze to není vidět . Váží 9340kg a  měří 75cm. Trochu se nám chlapec vytáhl. Stále více se podobá tatínkovi. "Na stojáka" dělá pokroky. S chodítkem si to drandí po bytě.Horší je to s paci,paci.To ho nebaví.Poprvé nám udělal pá pá. Zrovna na babičku. Jakou z toho měla radost. Vzpomínám si ,že pár měsíců po narození, jen co jí uviděl tak brečel.
Váží 8450g a měří 71cm.Čtyři zoubky venku a tři jsou na cestě. Papá vše, ale dává mi s jídlem zabrat. Minulý týden se začal sám posazovat a dnes začal lést po čtyřech. Je to pěkné torpédo. Gina před ním nestačí prchat a kočka už to vzdala.Asi zjistila co je pro ní lepší.
Prohlídka u pediatra v 6.měsíci ukázala, že jsem "otesánek".25. prosince jsme v pusince objevili první zoubek. Druhý na sebe nenechal dlouho čekat.Vypadá to, že z kojení přejdem rovnou na knedlo, vepřo, zelo. :-)
Rostu jako z vody 7500g a 66cm.Hlasitě se směji.

Tak, dnes jsem byl u paní doktorky, příjemná mladá paní, povídala si se mnou a já s ní, ale jen do doby, než jsem zjistil, že se jen přetváří a zákeřně mi bodla injekci do nožičky. Už s ní nemluvím!! To se mi vůbec nelíbilo, až jsem se rozbrečel.

Ale jinak jsem již velkej kluk, vážím 6,9kg a měřím 65 cm.

V 6 týdnech jsem měl 5250g. a měřil 58,5cm.Rodiče měli obavy jestli nemám hlad když po kojení brečím, ale paní doktorka jim řekla,že se přejídám a nebrečím kvůli tomu, že bych byl hladový,ale proto, že jsem se přejedl a bolí mě bříško.
V jednom měsíci jsem měl 4650g. a měřil 54 cm. A 17.08.2008 jsem se poprvé začal na mé rodiče smát, hlavně když po mě chtěli abych spal.
Když mi bylo 14 dnů tak jsem vážil 4050g. a měřil 52 cm.Docela rostu..